Projekt domu: Zx2 Lv2

Piętrowy dom z antresolą nad salonem, zadaszonym tarasem oraz garażem.
Cena: 447 tyś. zł

Opis projektu domu Projekt Zx2 Lv2 to nowoczesny, piętrowy dom o wysmakowanych elewacjach, charakterystycznych dla współczesnej architektury. Bryła przypominająca sześcian przekryta jest kopertowym dachem o niskim nachyleniu.

Przestrzeń parteru to strefa głównie dzienna, znajduje się tu prawie 30m2 salon połączony z jadalnią i kuchnią. Wyjście na boczny taras, który może być również zlokalizowany od frontu, jest bezpośrednio z kuchni i salonu. Będzie to miało znaczenie dla działek, które są ustawione frontem w stronę południa. W lewej części domu zaprojektowano garaż, z bezpośrednim dostępem do holu, gabinet oraz łazienkę. Piętro to strefa wypoczynkowa z trzema obszernymi sypialniami, łazienką oraz wydzieloną, zamykaną pralnią.

Ideą projektu było uzyskanie czystej, prostej, ergonomicznej formy, a zarazem niepowtarzalnej w wyrazie, która stanie się charakterystycznym akcentem w przestrzeni. Projekt ten może być wykonany w kilku wersjach np. z tarasem od tyłu, lub garażem na dwa stanowiska.

Parter 77,8 / 101,5 m2 zx2lv2_rzut1_0_0_none_normal.png Piętro 85,9 m2 zx2lv2_rzut2_0_0_none_normal.png