Domy inteligentne

domy_inteligentne

SNG - inteligentny dom z myślą o Tobie

Czym jest system SNG? Wyobraź sobie dom lub mieszkanie, które reaguje na Twoje potrzeby, taki w którym czujesz się naprawdę bezpiecznie i komfortowo.

Dom, z którego bez obaw możesz wyjść bo wiesz, że przez cały czas czuwa nad nim system bezpieczeństwa, który zapobiegnie włamaniu, zalaniu, czy pożarowi.

A po całym dniu pracy, kiedy wracasz możesz wreszcie odprężyć się, bo Twój inteligenty dom współgra z Twoimi upodobaniami - masz idealną temperaturę, odpowiednie do nastroju oświetlenie, a w tle gra ulubiona muzyka. Jak myślisz to marzenia, czy rzeczywistość?

Jeśli masz wątpliwości, to opowiemy Ci o SNG - Systemie Nowej Generacji. SNG jest systemem stworzonym specjalnie dla Ciebie. Jego zadaniem jest ułatwić Ci codzienne życie, poprawić Twoje samopoczucie i sprawiać, że będziesz czuć się bezpiecznie.

SNG powoduje, że działające w Twoim domu różne, niezależne instalacje, zaczynają ze sobą zgodnie współpracować, a Ty dzięki temu zyskujesz dodatkowe funkcje, które wcześniej były niedostępne.

Pojawia się efekt synergii... To tak jakby się okazało, że: 2+2=5! Oto przykład, jak działa SNG

Załóżmy, że masz w domu system grzewczy, oświetleniowy i alarmowy, a każdy z nich daje Ci konkretne, ściśle określone korzyści. Tak więc, masz ciepło, jasno i czujesz się bezpiecznie. A teraz użyj swojej wyobraźni i połącz te systemy w jeden zintegrowany organizm, w którym poszczególne urządzenia "rozmawiają ze sobą". I tak, kiedy np. otworzysz okno, informacja o tym fakcie natychmiast dotrze do ogrzewania, które w danym pomieszczeniu na czas wietrzenia przestanie działać. Jednocześnie odpowiednio poinformowane czujniki nie pozwolą, żeby temperatura spadła poniżej określonej wartości. Kiedy tak się stanie, ogrzewanie natychmiast się włączy. A Ty oszczędzasz nie tylko środowisko, ale również swoje pieniądze.


Napisz do nas

Domy inteligentne - Galeria zdjęć