O firmie

o_firmie Profil działalności - działamy na terenie 4 województw!

Cieszymy się, że odwiedzili Państwo naszą stronę internetową. Przedsiębiorstwo ROSŁAN DOM specjalizuje się w realizacji inwestycji budowlanych dla odbiorców indywidualnych. Już od ponad 18 lat oferujemy kompleksowe prowadzenie prac budowlanych dla klientów planujących budowę domu jednorodzinnego na własnej działce, według projektów indywidualnych bądź powierzonych.

Ogromne doświadczenie w dziedzinie budownictwa mieszkaniowego w połączeniu z najwyższą jakością świadczonych usług, pozwoliły nam się rozwinąć oraz rozszerzyć obszar naszej działalności. W chwili obecnej obejmujemy zasięgiem naszej działalności 4 województwa: mazowieckie, warmińsko-mazurskie, pomorskie oraz zachodniopomorskie. Tak, jak dla wielu naszych zadowolonych Klientów mamy nadzieję, że współpraca z nami stanie się dla Państwa przyjemnością.

Budowa domów jednorodzinnych

Podstawę naszej działalności stanowi budowa domów jednorodzinnych według powierzonych projektów. Budujemy domy o zróżnicowanej architekturze oraz wielkości. Zasadniczym celem naszego przedsiębiorstwa jest utrzymanie wysokiej jakości wykonywanych prac oraz dostosowanie się do rosnących potrzeb naszych Klientów.

Proponujemy Państwu realizację inwestycji z kilkunastu gotowych projektów budowlanych. Nieustannie oferujemy atrakcyjne ceny na budowy nowych domów jednorodzinnych. Na naszej stronie mogą Państwo również zapoznać się z cennikiem usług. Zapewniamy, że koszt budowy domu jednorodzinnego jest w Państwa zasięgu.

Zamieszkaj tak, jak chcesz

Wyróżniającą cechą naszej oferty jest również fachowość oraz rzetelność w realizacji inestycji budowlanych. Mając na szczególnej uwadze zadowolenie oraz satysfakcję naszych Klientów, dbamy o to, aby wykorzystywać materiały budowlane najwyższej klasy i jakości, przy jednoczesnym zachowaniu atrakcyjnej cenowo oferty.

Ogromną wagę przywiązujemy do profesjonalnej obsługi Klienta, a do każdego przyjmowanego zlecenia podchodzimy indywidualnie, wsłuchując się z uwagą w oczekiwania naszego Klienta. Działamy w sposób kompleksowy, a to oznacza, że przejmujemy na siebie obowiązki związane z realizacją kompletnego procesu budowy, począwszy od wyboru projektu, następnie jego wykonanie, a skończywszy na przekazaniu kluczy.

house under construction on blueprints - building project

ROSŁAN DOM to najwyższa jakość usług i materiałów. Serdecznie zapraszamy do współpracy.